Najčastejšie otázky a odpovede

Koľko rokov podnikáte v tejto oblasti?

Spoločnosť ProRain s.r.o. bola založená v roku 2010, v roku 2016 sme otvorili Záhradné centrum v Nitre.

Aká je špecializácia vašej prevádzky?

Už z názvu vyplýva že naša firma sa zameriava na  kompletný živý záhradnícky sortiment, ako sú ovocné dreviny, okrasné stromy, kry, či rôzne trvalky. V ponuke máme aj  neživý záhradnícky sortiment ako osivá, hnojivá, postreky a závlahársky sortiment, či čerpacia technika . Okrem toho poskytujeme služby ako sú návrh rodinných záhrad na mieru nášmu zákazníkovi, okrem záhrad vám naši odborníci vypracujú a navrhnú aj projekt závlahy.

S čím konkrétne vaši zákazníci najčastejšie potrebujú poradiť?

Návrh výsadby záhonu, stanovištné požiadavky jednotlivých rastlín, výber konkrétnych druhov ovocných a okrasných drevín, ktoré sú vhodné do záhrady nášho zákazníka, poradenstvo ohľadom závlahy.

Čím je vaša prevádzka zaujímavá, unikátna? Prečo by vás mali zákazníci navštíviť?

Sme záhradníctvo s najširšou ponukou rastlín v NR, naše rastliny starostlivo vyberáme od overených dodávateľov, pričom sa snažíme podporovať aj našich slovenských pestovateľov. Naši zákazníci majú vždy istotu, že ich obslúži vyštudovaný odborník, ktorý im ochotne poradí pri výbere rastlín, potrebných hnojív, substrátov, či závlahových komponentov. Nakoľko robíme aj veľkoobchod, našim odberateľom vieme poskytnúť kompletný závlahový a záhradnícky sortiment vo výhodných cenách a baleniach.